pokaższczegóły

Randy Felface

Randy Feltface to nie jest zwykły komik. Znany z występów na Netflixie i NBC, przez ostatnie 19 lat zdobywał nagrody, uznanie krytyków oraz serca fanów na całym świecie. Randy stworzył i wystąpił w dwunastu solowych programach komediowych, wydał siedem programów comedy special, grał dla wyprzedanych sal na całym globie i był nominowany do nagrody za Najlepszą Komedię na Edinburgh Fringe Festival. Jego amerykański debiut telewizyjny miał miejsce w programie NBC "Bring The Funny", a jego comedy specials stały się pirackimi sensacjami na YouTube.

Nie przegapcie:

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jednego z najbardziej oryginalnych komików naszych czasów na żywo. Randy Feltface gwarantuje wieczór pełen niekontrolowanego śmiechu, ostrych obserwacji i może nawet trochę filozofii. Przyjdźcie i zobaczcie, dlaczego pierwszy banan mógł być początkiem końca... ale z Randy'm, jest to niewątpliwie najśmieszniejszy koniec świata, jaki można sobie wyobrazić!

Miejsce wydarzenia: Progresja, Warszawa

Data: 1 czerwca 2024

Bilety: dostępne od 29 lutego na eventim.pl


Related News

  • RANDY FELTFACE W PROGRESJI !

    Przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie komediowe roku! RANDY FELTFACE, uwielbiany na całym świecie filcowy komik, zawita 1 czerwca do Warszawy,...

    Więcej Info