showdetails

Randy Felface

Randy Feltface to nie jest zwykły komik. Znany z występów na Netflixie i NBC, przez ostatnie 19 lat zdobywał nagrody, uznanie krytyków oraz serca fanów na całym świecie. Randy stworzył i wystąpił w dwunastu solowych programach komediowych, wydał siedem programów comedy special, grał dla wyprzedanych sal na całym globie i był nominowany do nagrody za Najlepszą Komedię na Edinburgh Fringe Festival. Jego amerykański debiut telewizyjny miał miejsce w programie NBC "Bring The Funny", a jego comedy specials stały się pirackimi sensacjami na YouTube.

Nie przegapcie:

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jednego z najbardziej oryginalnych komików naszych czasów na żywo. Randy Feltface gwarantuje wieczór pełen niekontrolowanego śmiechu, ostrych obserwacji i może nawet trochę filozofii. Przyjdźcie i zobaczcie, dlaczego pierwszy banan mógł być początkiem końca... ale z Randy'm, jest to niewątpliwie najśmieszniejszy koniec świata, jaki można sobie wyobrazić!

Miejsce wydarzenia: Progresja, Warszawa

Data: 1 czerwca 2024

Bilety: dostępne od 29 lutego na eventim.pl


Related News

  • Randy Feltface in Progresja

    ChatGPT Get ready for the comedy event of the year! RANDY FELTFACE, the beloved felt comedian from around the world, will be coming to Warsaw on...

    More Info