Tickets

Two Another ogłaszają światową trasę koncertową „SUBURBIA”!

Australijski duet Two Another, czyli Eliot Porter i Angus Campbell, zapowiada swoją największą trasę koncertową do tej pory. Trasa SUBURBIA World Tour obejmie 36 występów w 13 krajach do końca roku 2024, z perspektywą dalszych ogłoszeń.

Nowa trasa promować będzie nadchodzący album „SUBURBIA”, który ukaże się w listopadzie. Album jest opowieścią o dorastaniu i zmagań postaci z ostatnich czterech lat szkoły średniej w przedmieściach, przedstawioną przez cztery wydane w tym roku EP-ki: FRESHMAN, SOPHOMORE, JUNIOR, SENIOR.
„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani rozpoczęciem naszej pierwszej światowej trasy," mówi Angus Campbell, "Wprowadzamy nowe show na żywo i będziemy prezentować wiele nowych utworów z albumu SUBURBIA, jak również sięgniemy głęboko do naszego katalogu.”

Duet, znany z eklektycznej mieszanki elektroniki, alternatywnego R&B, indie popu i soulu, zdobył globalne uznanie, przyciągając ponad 1,8 miliona słuchaczy miesięcznie i generując ponad 400 milionów odtworzeń na platformach streamingowych. Po sukcesach w Europie, Amerykach, Wielkiej Brytanii i rodzimej Australii, obecnie artystów można spotkać na scenach europejskich.

Warszawski koncert odbędzie się 27 listopada w klubie Hydrozagadka. Będzie to niezapomniane wydarzenie, które zaprezentuje zarówno najnowsze utwory, jak i ulubione klasyki z poprzednich lat.

Koncert w Warszawie to jedna z wielu okazji, by na żywo doświadczyć unikalnego połączenia muzycznego talentu i scenicznego wykonania, które zyskało uznanie na całym świecie.

Bilety będą dostępne od piątku, 10 maja za pośrednictwem eventim.pl, od godziny 10:00. Przedsprzedaż dla fanów na Spotify oraz dla subskrybentów listy mailingowej artystów rozpocznie się dzień wcześniej, 9 maja.

https://www.youtube.com/watch?v=Nul3vnTVICs

Two Another

27/11/2024, Warszawa, Hydrozagadka

NEWS