Tickets

Norwesko-francuski artysta Aden Foyer, wcześniej znany jako Jonas Aden, wystąpi 22 lutego 2024 w warszawskiej Hydrozagadce.

W trakcie swojej dziesięcioletniej kariery jako Jonas Aden, był wielokrotnie nagradzanym, platynowym autorem tekstów i producentem muzyki elektronicznej.

Po upływie tego czasu, z sukcesami i ponad 100 milionami odsłon i wysokimi miejscami w światowych rankingach DJ-ów, zrobił dwuletnią przerwę, zaszywając się w leśnej chacie. Chciał ponownie odnaleźć swój unikalny kierunek muzyczny.

Powrócił jako Aden Foyer, autor piosenek i wokalista, prezentując swoje poetyckie teksty i szczery głos. Jego debiutancki singiel, "The Ballet Girl," wydany niezależnie wraz z autorskim mini-dokumentem, oznaczał początek jego nowego rozdziału.

Dokumentując swoją podróż od producenta muzyki elektronicznej do opowiadacza historii o duszy, Aden nie tylko zaakceptował zmianę, ale również zajął się pisaniem powieści, aby dopełnić swoją twórczość.

Obecnie Aden Foyer jest zaabsorbowany swoim najnowszym projektem, który ma premierę wiosną 2024 roku, obiecując kolejną ewolucję w jego muzycznej podróży.

22/02/2024, Warszawa, Hydrozagadka

Bilety na eventim.pl:

69/79/89 PLN

Artist pre-sale: 21/11, godz. 10:00

Local pre-sale: 22/11, godz. 10:00

On sale: 24/11, godz. 10:00


NEWS