Tickets

Natalie Jane, utalentowana wokalistka z LA wystąpi w warszawskim klubie Niebo.

Natalie Jane wyrusza w trasę koncertową. Artystka pojawi się też w Polsce.

Natalie Jane, młoda i utalentowana wokalistka wystąpi 28 kwietnia 2024r. w warszawskim klubie Niebo. To wydarzenie będzie częścią jej wyprzedanej trasy "where am i again?", która już teraz budzi ogromne emocje i oczekiwania wśród fanów.

Natalie Jane, pochodząca z New Jersey, obecnie mieszkająca w Los Angeles, to artystka, która w krótkim czasie zdobyła ogromne uznanie dzięki swojemu potężnemu głosowi i bezkompromisowemu podejściu do tworzenia, a także niezwykłemu darowi łączenia emocji z muzyką. Jej utwory, takie jak "Mentally Cheating" czy "AVA", zdobyły miejsce na listach przebojów na całym świecie i uczyniły ją w jedną z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia.

"I'm Good", najnowszy singiel Natalie Jane, nagrany we współpracy z inną wschodzącą gwiazdą, charlieonafriday, stał się hitem lata i zyskuje coraz większą popularność. To utwór pełen siły i pewności siebie, będący zarazem hymnem o wyjściu z trudnego związku.

Natalie Jane ma w sobie coś niezwykłego - potrafi dotknąć serc słuchaczy, tworząc muzykę, która łączy się z ich emocjami i życiowymi doświadczeniami. To artystka, która nie boi się wyrażać swoich myśli i uczuć, czym zaskarbiła sobie wierną grupę fanów na całym świecie.

NEWS