Tickets

MARSH - producent i DJ, zasłużony dla brytyjskiej i światowej sceny melodic house, wystąpi w warszawskim klubie NIEBO.

Niektórzy artyści emanują całkowitą i niezaprzeczalną pasją do swojego rzemiosła. Pełne zanurzenie, absolutne oddanie i całkowite zaangażowanie; to powołanie znaczące więcej niż kariera. Dla Marsha muzyka to miłość i spełnienie życiowej ambicji, a nie tylko praca.

Ambitny Tom Marshall to ulubieniec fanów wśród artystów renomowanej brytyjskiej wytwórni Anjunadeep i jedna z gwiazd sceny melodic house, Marsh od czasu swojego debiutu w połowie lat 2010. ukształtował wyraźnie ciepłe, emocjonalne brzmienie. Inspirując się swoją nastoletnią miłością do bogatego emocjonalnie trance'u z początku lat 2000. i muzycznością takich crossoverowych actów drum & bassowych jak Pendulum, wcielił te różnorodne wpływy w wciągający i pełen duszy styl sygnowany swoim imieniem.

Marsh ma na swoim koncie trzy genialne albumy – jego debiutancki album „Life On The Shore” z 2017 r., album Anjunadeep „Lailonie” z 2020 r. I jego najnowsze dzieło, „Endless” z 2023 r. To dzięki niemu Tom przekroczył miliony streamów, i zdobył uznanie największych artystów muzyki elektronicznej, w tym Jorisa Voorna, Cassiana, Pete'a Tonga, DIPLO i RÜFÜS DU SOL.

Oprócz budowania doskonałej reputacji producenta, Tom ugruntował swoją pozycję jako jeden z przedstawicieli nowego pokolenia DJ-ów, którzy podążają śladami pionierów progressive house'u, takich jak Eric Prydz i Sasha. Na swoim koncie ma już niezapomniane występy w prestiżowych miejscach, takich jak Printworks London i The Brooklyn Mirage. Dodajmy do tego szereg wyprzedanych koncertów, w tym w London Electric Brixton i Exchange LA podczas jego ostatniej trasy koncertowej z albumem Endless. Tom prowadzi życie, do którego dążył od czasu, gdy stworzył swoje pierwsze bity dziesięć lat temu.

Od czasu opuszczenia swoich korzeni w Wielkiej Brytanii na rzecz obecnego domu w Ameryce Północnej, i nomadycznego, wiecznie koncertującego trybu życia, Tom regularnie publikuje kwartalne transmisje na żywo wyłącznie na swoim kanale na YouTube, zdobywając miliony wyświetleń. Lokalizacje obejmują Seven Sisters w Wielkiej Brytanii, Estes Park w Kolorado, USA, i ostatnio Castello Zamittello na Malcie.

Marsh nieustannie poszukuje nowych brzmień i muzycznego ducha, a jego rzemiosło pomaga mu wyrazić swoje emocje i radzić sobie z wyzwaniami życia. Marsh uosabia emocjonalny wkład i pełne oddanie swojemu sztuce, fanom i kulturze, i jest konsekwentny we wszystkim, co robi. I we wszystkim, co zamierza zrobić…
24 maja 2024, Warszawa, NIEBO Bilety w sprzedaży ma eventim.pl

NEWS