Tickets

Kakkmaddafakka powraca do Polski z energicznymi występami!

Kakkmaddafakka - norweski zespół z Bergen, grający muzykę w klimacie indie rock powraca do Polski. Grupa znana z niezwykle energetycznych i spektakularnych występów na żywo pojawi się w listopadzie w Gdańsku i Warszawie.

Wiele rzeczy związanych z Kakkmaddafakka jest pogmatwanych, od ich trudnej do wymówienia nazwy po transgatunkowe brzmienie. Jednakże, kiedy zespół pojawia się na scenie, wszystko zaczyna nabierać sensu. Od swoich początków w 2004 roku, grupa przeszła wiele zmian, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna - ich spektakularne występy na żywo, które ekscytują widzów od małych klubów po tłumy liczące 50,000 osób na festiwalach.

Droga do sukcesu Kakkmaddafakka była równie niekonwencjonalna, charakteryzując się maksymalistycznym podejściem i bezwstydnym poczuciem radości, co świadczy o świeżości i nowatorstwie zespołu. Grupa zdobyła popularność dzięki poczcie pantoflowej i aktywnemu wykorzystaniu mediów społecznościowych, co pozwoliło im zdobyć uznanie na największych festiwalach i w mediach na całym świecie.

W 2011 roku zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany "Hest", wyprodukowany przez Erlenda Øye. Płyta została znakomicie przyjęta przez fanów i krytyków na całym świecie. Ich kolejny album "Six Months is a Long Time", wydany w 2013 roku, odniósł równie duży sukces. Kakkmaddafakka wyprzedała trasy koncertowe w Europie i Ameryce Południowej, oraz wystąpiła na najważniejszych festiwalach. Zespół wydał jeszcze dwie płyty, "KMF" w 2016 roku i "Hus" w 2017 roku, co rozszerzyło ich repertuar hitów na żywo.

Jako część ich obszernej trasy koncertowej po Europie tej jesieni, Kakkmaddafakka zachwyci publiczność swoimi ekstatycznymi występami na żywo, prezentując nie tylko swoje ukochane klasyki, ale także dając pierwsze przesłuchanie ich bardzo oczekiwanych nowych utworów z nadchodzącego 8. albumu studyjnego. Przygotujcie się na elektryzujące wykonania, w tym nowe utwory oraz ponadczasowe hity, takie jak "Restless", "Naked Blue" i "Forever Alone".

28/11/2024 – Gdańsk, Drizzly Grizzly

29/11/2024 - Warszawa, Hydrozagadka

Bilety dostępne od 4 kwietnia na eventim.pl

NEWS