Tickets

FUTURE ISLANDS // 09.10.2020 A Stream Of You And Me

09.10.2020 World Wide Livestream

„JEDEN Z NAJLEPSZYCH KONCERTOWYCH ZESPOŁÓW” (STEREOGUM) FUTURE ISLANDS ZAGRA NA ŻYWO TYLKO RAZ W 2020 ROKU JUŻ 9 PAŹDZIERNIKA

„A STREAM OF YOU AND ME” UŚWIETNI SPECJALNY POKAZ ŚWIETLNY, STWORZONY NA ZAMÓWIENIE PRZEZ PIERRE’A CLAUDE’A (THE STROKES, PHOENIX)

9 października, Future Islands wydadzą swój szósty album As Long As You Are” i zagrają jedyny koncert w 2020 roku. Grupa z Baltimore od ponad dekady jest w trasie, intensywnie koncertując każdego roku, zyskuje powszechne uznanie za swoje niezwykle energetyczne występy na żywo. Stereogum nazywa ich „jednym z najwspanialej grających na żywo zespołów naszych czasów”, podczas gdy Pitchfork zachwala ich koncerty jako „wzruszające i pełne pasji”. Uproxx pisze, że „ożywiają scenę w sposób, w jaki nie potrafi żaden inny zespół”.

Rok 2020 będzie pierwszym od dwunastu lat, kiedy zespół nie wyruszy w trasę. Zamiast tego w tę jedyną noc Future Islands przeniosą się do sieci, aby zagrać swój transmitowany na żywo 1235 koncert.„A Stream Of You And Me” zostanie nakręcony w Maryland i obejmie specjalny, jednorazowy pokaz świetlny, stworzony przez artystę światła Pierre’a Claude’a (The Stokes, Phoenix, Gesaffelstein). Transmisję wyreżyseruje Michael Garber (Phoenix, Bon Iver, Kamasi Washington).

„As Long As You Are” spogląda zarówno w przeszłość, jak i w przyszłość, stawiając czoła starym duchom i przyjmując nową nadzieję. To album o zaufaniu, pełen szczerości, odkupienia i „odpuszczenia”, pozwalający na zagojenie starych ran i zamykający bolesne rozdziały. Album zawiera wydane wcześniej single „Thrill” („jeden z najlepszych obecnie utworów rockowych” - The FADER) i „For Sure” („kwintesencja Future Islands” – Rolling Stone).


NEWS