ED SHEERAN // Organizacja GeeWizz ogłasza wyjątkową aukcję charytatywną

Licytacja: 22.10.-08.11.2020

Zbieranie funduszy i niesienie wsparcia dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Suffolk. Wspierana przez Johna and Imogen Sheeran dla organizacji GeeWizz i Zest charities.

Zawiera bezcenne pamiątki od Eda Sheerana, takie jak rękopis do utworu Perfect, podpisany plakat i bilet na jego pierwszy koncert, kolekcja klocków lego z dzieciństwa Eda i EPka You Need Me z 2009 roku

Dodatkowo rare memorabilia rzadkie i unikatowe pamiątki ze świata muzyki (Pink Floyd, John Mayer, Snow Patrol, Brian Eno, Passenger, Anne-Marie, Steve Harley, Kylie Minogue), filmu (Peter Jackson, Richard Curtis), sportu (David Beckham, Dame Jessica Ennis-Hill, Usain Bolt, Frankie Dettori, Shane Warne, Ben Stokes), literatury (Anthony Horowitz, David Walliams) i sztuki (Damien Hirst, Colin Davidson, Ralph Larmann, Laurence Edwards)

#SUFFOLKLEGACY


Organizacja charytatywna z Suffolk, GeeWizz, ogłasza, że świat muzyki, filmu, sportu, hotelarstwa i sztuki połączył siły, aby zebrać fundusze i stworzyć trwałe dziedzictwo dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Suffolk.

Ed Sheeran: Made in Suffolk Legacy Auction jest prowadzona przez internetowy serwis aukcyjny Lacy Scott & Knight I jest otwarta dla licytujących online od 22 października do 8 listopada 2020 r. Więcej informacji można znaleźć na: www.edsheeranmadeinsuffolklegacyauction.com.

Na aukcji znajduje się ponad 220 pamiątek i wyjątkowych przedmiotów podarowanych przez największe międzynarodowe gwiazdy, w tym: Ed Sheeran, Damien Hirst, Pink Floyd, Bill Wyman, Kylie Minogue, Brian Eno, Richard Curtis, Peter Jackson, Shane Warne, David Beckham, Usain Bolt, Frankie Dettori and David Walliams.

Na pomysł zorganizowania aukcji mającej na celu wsparcie młodych ludzi z Suffolk wpadli rodzice muzyka, John i Imogen, po spotkaniu z Giną Long, założycielką organizacji GeeWizz. Dochody pozyskane z licytacji pomogą w przebudowie placu zabaw dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami, którego koszt szacuje się na 300 tysięcy funtów. Część pieniędzy zostanie przekazana oddziałowi miejskiego hospicjum św. Elżbiety w Ipswich, które niesie pomoc nieuleczalnie chorym nastolatkom.

Ed i jego rodzina podarowali kilka rzeczy: m.in. najbardziej romantyczny prezent w historii, rękopis tekst singla „Perfect”, bilet o wartości 3 funtów na pierwszy koncert artysty w brytyjskim miasteczku Framlingham, ręcznie wykonana EPka „You Need Me” (2009) oraz kolekcja klocków Lego® Eda z dzieciństwa.

Fani muzyki mogą również licytować podpisane pamiątki Pink Floyd od Nicka Masona, gitary Johna Mayera, Snow Patrol i Steve’a Harleya, złotą płytę Rolling Stones i wyjątkowe fotografie podarowane przez Billa Wymana, rękopis tekstu Anne Marie do piosenki 2002, ostatnią nagrodę Briana McFaddena w Westlife oraz bilety na meet and greet z Duran Duran i Keane. Brian Eno podarował podpisane zdjęcie zrobione podczas spaceru na plaży Benacre w Suffolk w trakcie lockdown’u. Istnieje również możliwość licytowania biletów VIP na nagrody BRIT Awards 2021 i Grammy 2022, w tym na prestiżowe After Show Party a także dostęp do wszystkich stref na festiwalach Latitude i Sundown, 2 złote bilety od FKP Scorpio na 10 koncertów w Anglii i 2 złote bilety na 10 koncertów w Niemczech w latach 2021-2022.

Damien Hirst podarował podpisany wydruk z limitowanej edycji ze swojej serii Kaleidoscope. Wśród oryginalnych dzieł sztuki znalazł się portret Eda Sheeran autorstwa Colina Davidsona: oryginalny rysunek artysty z serii portretów, które są centralnym punktem wystawy Ed Sheeran: Made in Sufflok. Wspaniałe dzieła sztuki zostały przekazane przez współczesnych artystów, w tym fotografów Marka Surridge’a i Ralpha Larmanna, których odbitki zostały opatrzone autografami Sir Eltona Johna i Eda Sheeran. Aukcja obejmuje prace wielu lokalnych artystów z Suffolk, w tym Jelly Green i rzeźbiarzy: Laurence Edwards i Rogera Hardy. Podarunki ze świata literatury to m.in. podpisane książki Anthony’ego Horowitza i Davida Walliamsa.

Ze świata filmu można licytować unikatową tablicę ścienną z „Władcy Pierścieni” podpisaną i podarowaną przez Petera Jacksona , wraz z plakatem z filmu „Hobbit” podpisanym przez głównych członków obsady, w tym Elijah Wooda, Cate Blanchett i Orlando Blooma. Na licytację wystawiono również taśmę filmową z „To właśnie miłość” podarowaną i podpisaną przez Richarda Curtisa i Emmę Freud, wraz z oprawioną i opatrzoną adnotacjami stroną oryginalnego scenariusza (zawierającą jedną z najsłynniejszych scen w filmie pomiędzy Keirą Knightley i Andrew Lincolnem).

Dla entuzjastów sportu dostępne są podpisane osobiste przedmioty Davida Beckhama, Usaina Bolta, Bena Stokesa i Shane’a Warne’a, w tym kultowy biały kapelusz i jedyna w swoim rodzaju okazja do spędzenia godziny w Lord’s. Kolejne przedmioty zostały przekazane przez England 2020 Rugby Squad i Dame Jessica Ennis Hill, która przekazała podpisaną kamizelkę do biegania Team GB Rio 2016 Olympics. Mistrz dżokejów Frankie Dettori przekazał buty jeździeckie, które miał na sobie w trakcie historycznego zwycięstwa w King George VI Stakes 2020. W ofercie jest również pakiet VIP na różnorodne imprezy sportowe, w tym na meczach Manchesteru United, meczach England International Rugby, wyścigach Newmarket i Ascot, The Royal Windsor Horse Show oraz wejście za kulisy z Classic Team Lotus; oraz możliwość skorzystania na wyłączność ze stadionu Portman Road dla dwóch drużyn i gra z legendami klubu piłkarskiego Ipwich Town z trenerami Terry Butcherem i Georgem Burleyem.

Aukcja obejmuje również możliwość licytowania kulinarnych doświadczeń podarowanych przez nagradzanych szefów kuchni, w tym kolację w domu przygotowana przez José Pizarro, gospodarza znakomitych lokali we Wschodniej Anglii oraz dzień dla całej rodziny obejmujący lunch i wycieczkę po farmie w Suffolk z Jimmym Doherty.

Więcej informacji, w tym pełną listę aukcji można uzyskać rejestrując się do licytacji do 8 listopada lub w celu przekazania przedmiotu (do 1 listopada), pod adresem www.edsheeranmadeinsuffolklegacyauction.com

Śledź konta na Instagramie, Twitterze i Facebooku aby być na bieżąco. #SuffolkLegacy

NEWS