Tickets

Dan i Phil powracają, by uleczyć Twoje wewnętrzne dziecko

Dan i Phil powracają, by uleczyć Twoje wewnętrzne dziecko i odzyskać to, co internet im odebrał. W swoim nowym, przezabawnie śmiesznym spektaklu na żywo - nadeszła nową erę.

Są starsi, bardziej otwarci na swoją orientację, Phil zmienił kolor włosów na blond, a żadne tematy nie są dla nich tabu. Przygotujcie się na skandaliczne historie, których wcześniej nie mogli opowiedzieć, teatralne zwroty akcji i bezlitosne żarty z mediów społecznościowych, fanów, których wychowali, a przede wszystkim z siebie samych. Jeśli potrzebujesz się pośmiać, poczuć częścią społeczności i pogodzić się z przeszłością - nie przegap występu Dana i Phila na żywo... zanim Dan znów przejdzie załamanie i zniknie.

w sprzedaży oferujemy pakiety Meet and Gree, które zawierają:


GOLD MEET AND GREET VIP:

-Wcześniejsze wejście do klubu,

- dostęp do ekskluzywnego spotkania z Danem i Philem

- pakiet gadżetów VIP oraz możliwość zrobienia zdjęcia z artystami

Posiadacze biletów Gold Meet and Greet proszeni są o przybycie 3 godziny przed planowanym rozpoczęciem wydarzenia. Po wejściu do klubu otrzymacie ekskluzywny pakiet gadżetów!


SILVER PRE-SHOW VIP :

- Wcześniejsze wejście do klubu,

-dostęp do „Pre-Show Hangout” z Danem i Philem,

- pakiet ekskluzywnych gadżetów VIP.

Posiadacze Silver Pre-Show proszeni są o przybycie 2 godziny przed planowanym rozpoczęciem wydarzenia . Po wejściu do audytorium otrzymacie ekskluzywny pakiet gadżetów!

UWAGA: Prosimy pamiętać, że ten bilet nie obejmuje wejścia na spotkanie Meet and Greet


NEWS