Tickets

Brytyjscy indie pop-rockowcy, zespół LEAP, z ogromną energią zapraszają na swoją trasę koncertową ONE WAY OUT

Brytyjski zespół indie pop-rockowy LEAP wystąpi 26 listopada w warszawskiej Hydrozagadce.

Ostatnie 18 miesięcy było dla nich przełomowe, a zbliżająca się trasa stanowi kolejny krok naprzód w ich dynamicznie rozwijającej się karierze. Po licznych wyprzedanych koncertach w Wielkiej Brytanii i Europie, to właśnie entuzjazm fanów dla ich eksplozywnych występów na żywo zwiększa zaangażowanie międzynarodowej bazy fanów. Ich pierwsze dwa minialbumy zdobyły szerokie wsparcie redakcyjne na platformach streamingowych, a nowy singiel „One Way Out” tylko potwierdza, że mieszanka mocnego rocka i hymnicznego popu, którą oferują, jest wręcz uzależniająca.

Rok 2024 zapowiada się jako czas dalszego intensywnego rozwoju zespołu. LEAP pojawi się na głównej scenie na festiwalu Nova Rock, a na ich samodzielne koncerty trafiło już do sprzedaży ponad 10,000 biletów. Zespół zdobył hit radiowy we Włoszech, a ich muzyka cieszy się poparciem takich gigantów jak Rolling Stone, MTV, Virgin Radio, Flux FM, BBC Radio 6 czy BBC Introducing. LEAP szybko zdobywa niepodważalną pozycję na dynamicznie rozwijającej się rockowej scenie w Wielkiej Brytanii i Europie.

Jacky, wokalista zespołu, znany jest ze swojego unikalnego głosu, który prowadzi słuchacza przez mroczne zakątki Londynu oraz jego osobiste zmagania z problemami psychicznymi. W muzyce LEAP można znaleźć elementy indie grunge, potężne beaty i odrobinę elektroniki. Zespół, który tworzą także Declan „BullsEye” Brown na basie i Adam Mason, klasycznie wykształcony gitarzysta, razem tworzą ekscytującą mieszankę muzycznych talentów.

NEWS