Please accept marketing-cookies to watch this video.

Utalentowany wokalista i kompozytor, Tom Gregory pojawi się jesienią w Warszawie!

Brytyjski piosenkarz i autor tekstów nie próżnuje. Po bardzo udanej trasie koncertowej muzyk wyruszy w kolejne tournee po Europie i 17 listopada zagra koncert w warszawskim klubie Niebo.

Wychowany w małym nadmorskim miasteczku Fleetwood w Blackpool, Gregory dał się już poznać jako jeden z najbardziej obiecujących nowych artystów w Wielkiej Brytanii. Jego debiutancki album, Heaven in a World So Cold, to zapierająca dech w piersiach kolekcja wzniosłych popowych hymnów i szczerych ballad, w tym porywający singiel „Fingertips”, który zgromadził już ponad 90 milionów streamów.
„Things I Can’t Say Out Loud” to drugi album w karierze Tom’a Gregory, którego utwór „Never Let Me Down” stworzony wraz z VIZE stał się w Polsce prawdziwym hitem, osiągając szczyt Airplay’a i Shazam, pokrywając się jednocześnie potrójną platyną.
Brytyjczyk ma na swoim koncie również złote oraz platynowe płyty zdobyte w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji i Kanadzie. Artysta zgromadził na Spotify już ponad 450 milionów streamów i 5 milionów słuchaczy miesięcznie, a nowy album to przypomnienie o jego wszechstronnym talencie.
I chociaż nietrudno zrozumieć, dlaczego Toma porównuje się do takich artystów, jak Lewis Capaldi i James Arthur, to jego muzyka oferuje dodatkowe wpływy inspirowane muzyką rockową.

Bilety w sprzedaży 31 marca, godz. 10:00 na eventim.pl

Related News

  • TOM GREGORY | 17.11.2023 | Niebo

    Utalentowany wokalista i kompozytor, Tom Gregory pojawi się jesienią w Warszawie! Brytyjski piosenkarz i autor tekstów nie próżnuje. Po bardzo...

    Więcej Info