Please accept marketing-cookies to watch this video.

Dziś XXIM Records przedstawia pierwszy singiel islandzkiego zespołu Hugar z ich nadchodzącego albumu. Hugar to wspólny projekt muzyczny Bergura Þórissona i Pétura Jónssona – dwóch wszechstronnie utalentowanych instrumentalistów, kompozytorów, producentów i przyjaciół z dzieciństwa. „Lost”, zupełnie nowy utwór i pierwszy singiel z nadchodzącej płyty ukazał się dzisiaj we wszystkich serwisach cyfrowych. 8 października pojawi się singiel „IV” a album bez tytułu ma ukazać się na początku przyszłego roku.

Przejmujący i fortepianowy „Lost” jest napędzany eterycznym rytmem syntezatora. Jego wdziękowi i pięknu towarzyszy „IV” rzadki utwór, który składa się prawie wyłącznie z przestronnych, eleganckich linii fortepianu. Oba utwory wskazują, że ich nowy album przynosi wyważoną, kontemplacyjną mieszankę ambientowej elektroniki, medytacyjnych smyczków i współczesnych elementów neoklasycznych, które obejmują szeroki zakres tematów, ale narodziły się z prostej, ale głębokiej obserwacji w ich rodzimej Islandii.

 • — Kraków | Klub RE

  Otwarcie Bram: Start:

  Tour Record Release European Tour

  kup bilety
 • — Warszawa | BARdzo Bardzo

  Otwarcie Bram: Start:

  Tour Record Release European Tour

  kup bilety

Related News

 • HUGAR // 2022 na dwóch koncertach w Polsce

  Hugar na dwóch koncertach w Polsce! 20.02.2022 Klub RE, Kraków 21.02.2022 BARdzo Bardzo, Warszawa Dziś XXIM Records przedstawia pierwszy singiel...

  Więcej Info