Please accept marketing-cookies to watch this video.

Gdy połączysz scenę jazzową z Wielkiej Brytanii z downtempo deep house, otrzymasz berlioz. Berlioz to nowy pseudonim producenta Teda Jaspera, i chociaż wydał tylko 8 utworów pod tym nowym alter ego, otworzyło to drzwi do rozkwitu jego onirycznej, pełnej duszy elektroniki. Te wyjątkowe brzmienia przyniosły mu uznanie ze strony Erykah Badu, wsparcie od BBCR1, Rinse, NTS, Reprezent i FIP, sprzedaż ponad 5000 winylowych kopii, ponad 6 milionów streamów miesięcznie i olbrzymie grono obserwujących w mediach społecznościowych - 394 tys. obserwujących na Instagramie i 286 tys. na TikToku, i to wszystko jako niezależny artysta, samodzielnie zarządzający swoją karierą i wydawnictwami.

Wraz z niedawno ogłoszoną trasą koncertową po Ameryce Północnej, berlioz będzie podróżował także po miastach Wielkiej Brytanii i Europy w 2024 roku, prezentując swoją muzykę na żywo fanom, którzy łączą się z jego sztuką.

Related News

  • berlioz, czyli nowy pseudonim Ted'a Jaspera ,...

    Gdy połączysz scenę jazzową z Wielkiej Brytanii z downtempo deep house, otrzymasz berlioz. Berlioz to nowy pseudonim producenta Teda Jaspera, i...

    Więcej Info