Tickets

Solomun w Polsce !

Solomun to międzynarodowo uznany i wielokrotnie nagradzany DJ oraz producent pochodzący z Chorwacji. Znany jest przede wszystkim ze swojego brzmienia deep house i tech house, które przyniosło mu miliony fanów i obserwujących na całym świecie. Wydał kilka singli i albumów, w tym „Nighttime Tales” (2018) oraz „Friends of Friends” (2012).

Solomun, urodzony jako Mladen Solomun 10 kwietnia 1979 roku w Lublanie w Słowenii, dorastał w muzycznej rodzinie i od najmłodszych lat grał na pianinie. Jego matka była wokalistką jazzową, a ojciec zawodowym muzykiem. Jako nastolatek zainteresował się muzyką elektroniczną i zaczął eksperymentować z produkcją. W 2004 roku przeprowadził się do Berlina w Niemczech, gdzie kontynuował doskonalenie swojego rzemiosła.

Kariera Solomuna nabrała tempa w 2006 roku, kiedy to wraz z DJ-em i producentem Dominikiem Eulbergiem założył wytwórnię Diynamic. Wytwórnia szybko zdobyła uznanie dzięki unikalnemu brzmieniu, które łączyło elementy deep house, tech house, minimal techno i progressive house. Od tego czasu Solomun wydał liczne single i albumy w Diynamic, a także w innych wytwórniach, takich jak Get Physical Music i Defected Records. Współpracował również z innymi artystami, takimi jak HOSH, Adriatique i Stimming.

W 2012 roku Solomun zdobył nagrodę dla najlepszego producenta na Electronic Music Awards. Był także nominowany do Beatport Music Awards w 2014 i 2015 roku.


4.06 || 12:00 ogłoszenie i rejestracja do zakupu biletów

7.06 || 12:00 pre-sale dla zarejestrowanych

10.06 || 12:00 open sale

NEWS