showdetails

Luke BlackPlease accept marketing-cookies to watch this video.

Luke Black, londyński artysta serbskiego pochodzenia, który łączy teatralność z melancholią w swoim jasnym podejściu do alternatywnego popu, zaprasza na swój koncert w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Występ ten odbędzie się 11 czerwca i będzie częścią europejskiej trasy koncertowej promującej jego przełomowy debiutancki album "Chainsaws in Paradise", którego premiera zaplanowana jest na maj 2024 roku.

Od momentu przeprowadzki do Londynu w 2019 roku, Luke Black odnalazł inspirację oraz współpracowników wśród producentów takich jak Shurk, Majed, i alone.nowhere. Czerpiąc z doświadczeń swojego wychowania i wzbogacając swój styl o blichtr i dramatyzm, muzyka Luke'a odzwierciedla zarówno energię miasta, jak i jego osobiste zmagania, co słychać w singlach takich jak "Samo mi se Spava (Śpij na zawsze)". Wzrost popularności Luke'a, w tym wyjątkowy występ reprezentujący Serbię w Konkursie Piosenki Eurowizji, wyrzucił go na światowe sceny. Pomimo nowo zdobytej sławy, Luke pozostaje wierny swojej artystycznej wizji, głęboko łącząc się z fanami, którzy z niecierpliwością oczekują na wydanie albumu.

Related News

  • Luke Black will heat the stage of Hydrozagadka

    Luke Black, a London-based artist of Serbian descent, who combines theatricality with melancholy in his bright approach to alternative pop, invites...

    More Info